VAŠA AKTÍVNA ZIMNÁ DOVOLENKA

Horehronie je rajom pre nadšencov zimných športov. Lyžiari, snowboardisti, sánkari, bobisti, bežkári, skialpinisti - jednoducho všetci si u nás nájdu miesto pre realizácie svojich športovo-zábavných aktivít.
https://horehronie.sk/aktivity/zima-na-horehroni

SKI POLOMKA BUČNÍK (5 km) 

Najbližšie lyžiarske stredisko k drevenici (5 km) je Polomka - Bučník. Nachádza sa na severných svahoch Slovenského rudohoria v blízkosti horehronskej obce Polomka. Lyžiarsky areál ponúka ľahké (modré) a stredne ťažké (červené) zjazdové trate, tri lyžiarske vleky s dĺžkou 1580, 600 a 70 m, požičovňu lyží, servis, lyžiarsku školu, bufet a reštauráciu. Z vrcholu zjazdoviek je rozsiahly výhľad na dolinu Hrona a juh Nízkych Tatier.

https://www.polomka.sk/lyziarske-stredisko

SKI TELGÁRT (25 km)

Ski centrum sa nachádza v blízkosti horehronskej obce Telgárt, v údolí medzi Nízkymi Tatrami, Slovenským rajom a Slovenským Rudohorím, neďaleko prameňa rieky Hron a priamo pod úpätím Kráľovej hole.
Areál je vhodný pre široký okruh vyznávačov zjazdového a freeridového lyžovania alebo snowboardingu. Zjazdovky sú členené na 10 častí, vhodné ako pre začiatočníkov, tak aj pre skúsených, až náročných lyžiarov
s prevýšením 400 m. Nachádzajú sa v nadmorskej výške od 905 až do 1300 m a ich celková dĺžka je cca 6,5 km.

https://skitelgart.sk/

MÝTO SKI & BIKE (29 km)

Lyžiarske stredisko je situované na severných svahoch predhoria Nízkych Tatier, tesne pri dôležitom cestnom ťahu z Banskej Bystrice cez Podbrezovú smerom na Poprad. Ponúka spolu 4600 m lyžiarskych tratí.
Prepravu lyžiarov zabezpečuje nová štvorsedačka POMA UNIFIX s kapacitou 2000 osôb / hod, ako aj 4 vleky, ktoré zvýšia celkovú prepravnú kapacitu na 2 900 osôb / hod.
Dnes si nevieme predstaviť kvalitnú lyžovačku bez doplnkových služieb, ku ktorým patrí novovybudované reštauračné zariadenie s kapacitou 250 ľudí so širokou ponukou jedál a nápojov, bufety, sociálne zariadenia, lyžiarska škola, škôlka s fundovanými inštruktormi, požičovňa lyžiarskych potrieb, ktorá zabezpečuje aj sprievodný servis.
Veľkokapacitné bezplatné parkovisko sa nachádza priamo v lyžiarskom areáli. Nový čipový lístkový systém
so všetkými spomínanými službami vedia vytvoriť dobrú atmosféru pre kvalitnú lyžovačku.

https://kopeczabavy.sk/

Online rezervácia