OBJAVTE HOREHRONSKÚ POHOSTINNOSŤ

Prízemie

Ihneď po vstupe sa ocitnete v priestrannej chodbe s možnosťou odloženia obuvi. Prechodom do interiéru drevenice vás ihneď osloví dominantný kachľový krb a prívetivé prostredie. V otvorenom priestore je obývacia časť s TV, jedáleň a kompletne vybavená kuchyňa so špajzou. Na prízemí sa nachádza prvá kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a presvetlená spálňa. V celom objekte je vysokorýchlostné WiFi pripojenie. Na cestu si nemusíte baliť detskú stoličku, detskú postieľku, detský príbor, vaničku, nočník, detské podbradníky.. všetko sme pre Vás pripravili ;-)

Poschodie

Na poschodí vás príjemne prekvapí perfektne vybavená herňa pre deti s relaxačnou pohovkou. Nachádzajú sa tu celkom 3 spálne, dve s manželskou posteľou a jedna s oddelenými lôžkami. V jednej zo spální je možnosť prístelky. Nájdete tu aj rozlohou veľkorysú kúpeľňu s vaňou a WC.

Plne vybavená kuchyňa

Vybavenie: chladnička, parná elektrická rúra s indukčnou varnou doskou, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kanvica, pákový kávovar De´longhi, žehlička

Obývacia izba s jedálňou a krbom

Pre pohodové večery v kruhu rodiny
so Smart TV s Magio

Dve kúpeľne s WC

V jednej nájdete vaňu, v druhej sprchovací kút, sú vybavené fénmi

Detská herňa

Najšich najmenších hostí iste poteší perfektne zariadená herňa s posedením pre rodičov

Detské atrakcie vo dvore

detský záhradný domček, pieskovisko, hračky, odrážadlá, v zime sánky, boby

Altánok s grilom a kotlíkom

Pre príjemné chvíle v kruhu rodiny a priateľov

Exteriér

V záhrade drevenice sa nachádza altánok so sedením, kotlík, gril, záhradná hojdačka, detský záhradný domček, pieskovisko, hračky, odrážadlá, v zime sánky, boby. Pozemok je oplotený. Parkovanie je možné pred drevenicou 3 miesta.

Online rezervácia